WYDARZENIA SPORTOWE 2009/2010

Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej szkół podstawowych


19 stycznia 2010r. w Sulmierzycach odbyły sie Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej szkół podstawowych.W rozgrywkach uczestniczyły reprezentacje szkół podstawowych z Bogumiłowic, Dworszowic Pakoszowych oraz Sulmierzyc. Nasi uczniowie okazali się najlepsi uzyskując awans na zawody powiatowe. Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
dziewczęta
SP Sulmierzyce – SP Bogumiłowice– 8 : 1
SP Sulmierzyce – SP Dworszowice – 10 : 0
SP Bogumiłowice – SP Dworszowice – 3 : 1

Miejsce 1 zdobyły Sulmierzyce,2-Bogumiłowice,3-Dworszowice Pakoszowe

chłopcy
SP Sulmierzyce – SP Dworszowice – 10 : 2
SP Bogumiłowice – SP Dworszowice – 11 : 1
SP Sulmierzyce – SP Bogumiłowice– 11 : 3

Miejsce 1 zdobyły Sulmierzyce,2-Bogumiłowice,3-Dworszowice Pakoszowe

Składy reprezentacji:
dziewczęta:
Klaudia Bednarska,
Sara Korczak,
Klaudia Zalewska,
Natalia Walicka,
Barbara Świderska,
Patrycja Pulwert,
Magda Mielczarek,
Marika Popiołek,
Daria Dąbrówka,
Daniela Wystup,
Patrycja Bzdak.
chłopcy:
Damian Woźniak,
Grzegorz Koch,
Piotr Siwczyk,
Mateusz Stachera,
Konrad Nagodziński,
Wiktor Ugorski,
Dominik Szczęsny,
Sebastian Szczęsny,
Artur Deryngier,
Mateusz Maciaszek,
Mateusz Rabenda,
Wiktor Marszałek.



Mistrzostwa Gminy w mini piłce siatkowej


17 grudnia 2009r. w Sulmierzycach odbyły sie Mistrzostwa Gminy w mini piłce siatkowej.W mistrzostwach gminy uczestniczyły reprezentacje szkół podstawowych dziewcząt i chłopców z Bogumiłowic i Sulmierzyc.Zwycięzcy uzyskali prawo reprezentowania gminy w zawodach powiatowych.
Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
dziewczęta
SP Bogumiłowice - SP Sulmierzyce - 1 : 2 (5:25; 25:18; 13:15)

chłopcy

SP Bogumiłowice - SP Sulmierzyce - 1 : 2 (17:25; 25:18; 7:15)
Składy reprezentacji:
dziewczęta:
Karolina Lorencka,
Natalia Walicka,
Klaudia Bednarska,
Marika Popiołek,
Daniela Wystup,
Katarzyna Zagaj,
Patrycja Pulwert,
Klaudia Zalewska,
Magdalena Mielczarek,
Barbara Świderska.
chłopcy:
Damian Woźniak,
Konrad Nagodziński,
Grzegorz Koch,
Mateusz Stachera,
Artur Deryngier,
Sebastian Koszur,
Piotr Siwczyk,
Wiktor Marszałek, Mateusz Maciaszek.


Mistrzostwa Powiatu w unihokeju chłopców z gimnazjum


17 grudnia 2009r. w Działoszynie odbyły sie Mistrzostwa Powiatu w unihokeju chłopców z gimnazjum.Nasza reprezentacja zajęła w turnieju trzecie miejsce.
Wyniki meczów:
Sulmierzyce - Pajęczno - 3 : 2
Sulmierzyce - Kiełczygłów - 0 : 4
Sulmierzyce - Działoszyn - 1 : 1
Skład reprezentacji:
Jacek Wojtan,
Paweł Ostrowski,
Michał Wrona,
Mateusz Rabenda,
Wojciech Barasiński,
Tomasz Kurzac,
Robert Wrona,
Jerzy Rudzki,
Andrzej Koszur,
KrystianKaczmarek,
Radosław Jochemczak.


Mistrzostwa Powiatu w unihokeju dziewcząt z gimnazjum


16 grudnia 2009r. w Działoszynie odbyły sie Mistrzostwa Powiatu w unihokeju dziewcząt z gimnazjum.Zawodniczki powtórzyły sukces z ubiegłego roku i obroniły tytuł mistrzyń powiatu.
Wyniki meczów:
Sulmierzyce - Pajęczno - 3 : 0
Sulmierzyce - Kiełczygłów - 4 : 1
Skład reprezentacji:
Katarzyna Kajzler,
Julia Smolarek,
Ewelina Grabowska,
Marta Łatacz,
Paulina Matusiak,
Daria Sobczyńska,
Klaudia Pulwert,
Sylwia Wojtan,
Sylwia Kustrzycka.


Mistrzostwa Rejonu w unihokeju chłopców szkół podstawowych


26 listopada 2009r. w Raciszynie odbyły sie Mistrzostwa Rejonu w unihokeju chłopców szkół podstawowych.Zawodnicy po dobrej grze zajęli w rejonie pajęczańskim III miejsce.Zawody wygrali chłopcy z Radomska.
Wyniki meczów:
Sulmierzyce - Kleszczów - 5 : 5
Sulmierzyce - Radomsko - 1 : 4
Skład reprezentacji:
Grzegorz Koch,
Wiktor Marszałek,
Damian Woźniak,
Mateusz Stachera,
Konrad Nagodziński,
Artur Deryngier,
Mateusz Maciaszek,
Mateusz Rabenda,
Wiktor Ugorski.


Mistrzostwa Powiatu w unihokeju chłopców z szkół podstawowych


18 listopada 2009. w Raciszynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w unihokeju szkół podstawowych chłopców. To był bardzo udany start naszej reprezentacji.Wygrali turniej zdobywając tytuł mistrzów powiatu i awansowali na zawody rejonowe.
Wyniki meczów naszej drużyny:
Sulmierzyce - Raciszyn - 4 : 0
Sulmierzyce - Makowiska - 1 : 1
Sulmierzyce - Siemkowice - 2 : 1
Skład reprezentacji:
Grzegorz Koch,
Wiktor Marszałek,
Damian Woźniak,
Mateusz Stachera,
Konrad Nagodziński,
Artur Deryngier,
Mateusz Maciaszek,
Mateusz Rabenda,
Wiktor Ugorski,
Dominik Szczęsny.


Mistrzostwa Powiatu w unihokeju dziewczat z szkół podstawowych


18 listopada 2009r. w Raciszynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w unihokeju szkół podstawowych dziewcząt.W zawodach uzyskaliśmy czwarte miejsce.
Wyniki meczów naszej drużyny:
Sulmierzyce - Wistka - 1 : 2
Sulmierzyce - Siemkowice - 1 : 1
Sulmierzyce - Szczyty - 1 : 2
Skład reprezentacji: Klaudia Bednarska,
Marika Popiołek,
Sara Korczak.
Klaudia Zalewska,
Natalia Walicka,
Karolina Lorencka,
Patrycja Pulwert,
Barbara Świderska,
Martyna Sadowska,


Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym szkół podstawowych


29 października w Bogumiłowicach odbyły się Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym szkół podstawowych.Chłopcy i dziewczęta zajęli w turnieju 3 miejsca.
Skład reprezentacji dziewcząt:
Natalia Walicka i Marika Popiołek
Skład reprezentacji chłopców:
Mateusz Stachera i Konrad Nagodziński


Mistrzostwa Rejonu w sztafetowych biegach przełajowych


13 października w Zelowie odbyły się Mistrzostwa Rejonu w sztafetowych biegach przełajowych. Dziewczęta z gimnazjum zajęły bardzo dobre 4 miejsce w stawce ośmiu zespołów.
Skład reprezentacji:
Sylwia Kustrzycka,
Daria Sobczyńska,
Dominika Barylska,
Magda Wypych,
Ewelina Grabowska,
Wioleta Walenczyk,
Klaudia Kowalska,
Klaudia Pulwert,
Justyna Kurzynoga,
Sylwia Wojtan




Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych


4 października 2009 r. w Pajęcznie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych, dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych i podstawowych. Reprezentanci naszej szkoły wystartowali we wszystkich kategoriach. Miejsca naszych sztafet:
I dziewczęta gimnazjum,
II dziewczęta szkoła podstawowa,
III chłopcy szkoła podstawowa,
IV chłopcy gimnazjum,
Dziewczęta z gimnazjum i szkoły podstawowej uzyskały awans na zawody rejonowe.
Składy reprezentacji:

-Dziewczęta z gimnazjum:
Sylwia Kustrzycka, Daria Sobczyńska, Dominika Barylska, Magda Wypych, Izabela Krauze, Wioleta Walenczyk, Klaudia Kowalska, Klaudia Pulwert, Justyna Kurzynoga, Sylwia Wojtan.
- Chłopcy z gimnazjum:
Mateusz Rabenda, Kamil Szwajkowski, Michał Wrona, Tomasz Kapłon, Tomasz Kurzac, Dawid Drutowski, Paweł Krajewski, Miłosz Kozłowski, Paweł ostrowski, Jacek Wojtan.
-Dziewczęta z szkoły podstawowej:
Aleksandra Drzazga, Joanna Be?ka, Martyna Komorowska, Paula Szymanowska, Aleksandra Rogalewicz, Magda Kustrzycka, Patrycja Pulwert, Barbara ?widerska, Patrycja Nagodzińska, Daria Dabrówka, Klaudia Bednarska, Daniela Wystup, Karolina Lorencka, Klaudia Zalewska, Natalia Walicka.
- Chłopcy z szkoły podstawowej:
Krzysztof Wawrzyniak, Konrad Bednarski, Damian Brzeszczyński, Kamil Grzesiak, Wiktor Koliński, Mateusz Rabenda, Wiktor Ugorski, Mateusz Maciaszek, Robert Rybak, Artur Deryngier, Marcin Krajewski, Piotr Siwczyk, Rafał Kaczmarek,Damian Woźniak,




Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w biegach przełajowych

25 września 2009 w Wolborzu odbyły się indywidualne Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w biegach przełajowych. Nasi uczniowie bardzo dobrze spisali się zajmując wysokie miejsca:
Sylwia Wojtan – 6,
Mateusz Rabenda – 10,
Sylwia Kustrzycka – 26,
Jacek Wojtan – 49,
Marcin Krajewski - 66
Biegi ukończyło z gimnazjum 87 dziewcząt i 82 chłopców, a ze szkół podstawowych 96 dziewcząt i 80 chłopców.





Mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych


21 września 2009 w Pajęcznie odbyły się indywidualne Mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych.

Mistrzami powiatu zostali:


Sylwia Kustrzycka (gimnazjum)
Marcin Krajewski(szkoła podstawowa)

Wicemistrzami zostali:
Sylwia Wojtan(gimnazjum)
Mateusz Rabenda(gimnazjum)

Ponadto: Jacek Wojtan (gimnazjum) zajął 5 miejsce


Wszyscy ci uczniowie awansowali na zawody wojewódzkie. Pozostali nasi uczestnicy tych zawodów to:
z gimnazjum: Dominika Barylska, Klaudia Kowalska, Daria Sobczyńska, Kamil Szwajkowski, Michał Wrona, Paweł Ostrowski,
z szkoły podstawowej: Klaudia Bednarska, Magdalena Kustrzycka, Patrycja Pulwert, Barbara Świderska, Weronika Urbaniak, Piotr Siwczyk, Damian Woźniak, Rafał Kaczmarek, Mateusz Rabenda