WYDARZENIA SPORTOWE 2010/2011


9 lutego 2011 – Działoszyn


Mistrzostwa Rejonu w unihokeju dziewcząt - gimnazjum


Dziewczęta w turnieju zajęły trzecie miejsce.
Wyniki meczów:
Sulmierzyce - PG 1 Bełchatów - 0 : 2
Sulmierzyce - PG 3 Radomsko - 2 : 3
Skład reprezentacji:
Ewelina Grabowska, Marta Łatacz, Daria Sobczyńska, Klaudia Pulwert, Sylwia Wojtan, Sylwia Kustrzycka, Patrycja Szymanowska, Wioletta Walenczyk, Marika Popiołek, Katarzyna Sołtysiak, Justyna Kurzynoga, Daniela Wystup.




3 lutego 2011 – Działoszyn


Mistrzostwa Powiatu w unihokeju chłopców - gimnazjum


Nasza reprezentacja zajęła turnieju czwarte miejsce.
Wyniki meczów:
Sulmierzyce - Pajęczno - 1 : 1 karne 1 : 2
Sulmierzyce - Działoszyn - 3 : 2

Skład reprezentacji:
Jacek Wojtan, Tomasz Pazera, Tomasz Górnik, Wojciech Barasiński, Tomasz Kurzac, Mateusz Stachera, Damian Woźniak, Mariusz Pieniążek, Dawid Tulejski, Mariusz Krygoski, Adrian Walenczyk.




2 lutego 2011 – Działoszyn


Mistrzostwa Powiatu w unihokeju dziewcząt - gimnazjum


Dziewczęta po raz trzecie z rzędu zdobyły tytuł mistrzyń powiatu.
Wyniki meczów:
Sulmierzyce - Działoszyn - 2 : 0
Sulmierzyce - Strzelce Wielkie - 2 : 0

Skład reprezentacji:
Ewelina Grabowska, Marta Łatacz, Daria Sobczyńska, Klaudia Pulwert, Sylwia Wojtan, Sylwia Kustrzycka, Patrycja Szymanowska, Natalia Walicka, Marika Popiołek, Katarzyna Sołtysiak, Justyna Kurzynoga, Daniela Wystup.


18 stycznia 2011


Turniej trójek koszykarskich


W czasie ferii zimowych odbył się turniej trójek koszykarskich dziewcząt i chłopców. W zawodach wystartowało 13 zespołów podzielonych na cztery kategorie: chłopcy i dziewczęta z gimnazjum oraz chłopcy i dziewczęta ze szkoły podstawowej.
W poszczególnych kategoriach najlepsze okazały się zespoły w składach:
dziewczęta gimnazjum:
Sylwia Kustrzycka, Kamila Krysiak, Wioletta Walenczyk
Klaudia Pulwert, Daria Sobczyńska, Klaudia Bednarska
Marta Łatacz, Ewelina Grabowska, Paulina Pazera

chłopcy – gimnazjum:
Tomasz Pazera, Tomasz Górnik, Tomasz Kurzac
Dawid Drutowski, Mateusz Perczak, Mateusz Kowalski
Maciej Szymczak, Konrad Nagodziński, Mateusz Stachera

dziewczęta – szkoła podstawowa
Sara Korczak, Patrycja Nagodzińska, Magdalena Grzesiak Patrycja Loręcka, Joanna Beśka, Ola Rogalewicz

chłopcy – szkoła podstawowa
1.Krzysztof Wawrzyniak, Adrian Sobczyński, Mateusz Chądzyński
2.Mateusz Rabenda, Artur Deryngier




17 stycznia 2011


szkolny turniej tenisa stołowego


W czasie ferii rozegrany został turniej tenisa stołowego. Uczestnicy zawodów zostali podzieleni na cztery kategorie: chłopcy - gimnazjum, dziewczęta - gimnazjum, chłopcy - szkoła podstawowa, dziewczęta - szkoła podstawowa. W zawodach wystartowało 24 dziewcząt i chłopców.

Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:
Dziewczęta – gimnazjum
1. Sylwia Wojtan
2. Ewelina Grabowska
3. Kamila Krysiak

Dziewczęta – szkoła podstawowa
1. Patrycja Nagodzińska
2. Magdalena Grzesiak
3. Patrycja Loręcka

Chłopcy – gimnazjum
1. Tomasz Pazera
2. Konrad Nagodziński
3. Mateusz Kowalski

Chłopcy – szkoła podstawowa
1. Krzysztof Wawrzyniak
2. Mateusz Rabenda
3. Artur Deryngier


14 grudnia - Bogumiłowice


Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym szkół podstawowych


Dziewczęta zajęły drugie miejsce, a chłopcy trzecie.

Skład reprezentacji dziewcząt:

Magdalena Grzesiak, Patrycja Nagodzińska



Skład reprezentacji chłopców:

Damian Brzeszczyński, Krzysztof Wawrzyniak




19 listopada 2010 – Działoszyn


Mistrzostwa Rejonu w unihokeju szkół podstawowych chłopców


Po bardzo dobrym występie chłopcy zajęli drugie miejsce.

wyniki meczów naszej drużyny:
Sulmierzyce - SP3 Bełchatów - 2 : 0
Sulmierzyce - Gidle - 1 : 3
Sulmierzyce - SP12 Piotrków Tryb. - 4 : 3
Skład reprezentacji:
Artur Deryngier, Mateusz Rabenda, Dominik Szczęsny, Krzysztof Wawrzyniak, Mateusz Maciaszek, Wiktor Ugorski, Kamil Grzesiak.


18 listopada 2010 r. – Pajęczno


Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt - gimnazjum


Dziewczęta zajęły pierwsze miejsce w turnieju i uzyskały awans na zawody rejonowe.

Wyniki meczów naszego zespołu:
Sulmierzyce - Siemkowice - 7 : 5
Sulmierzyce - Działoszyn - 8 : 3
Sulmierzyce - Pajęczno - 5 : 2

W turnieju wystąpiły:
Magda Walicka, Klaudia Pulwert, Magda Szafrańska, Ewelina Mokracz, Wioletta Walenczyk, Ewelina Grabowska, Karolina Michałek, Sylwia Wojtan, Sylwia Kustrzycka, Katarzyna Sołtysiak, Patrycja Szymanowska, Klaudia Bednarska.

17 listopada 2010 - Sulmierzyce


Mistrzostwa gminy w minipiłce siatkowej


W mistrzostwach gminy uczestniczyły reprezentacje szkół podstawowych dziewcząt i chłopców z Bogumiłowic, Dworszowic Pakoszowych i Sulmierzyc.

Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
dziewczęta
SP Bogumiłowice - SP Dworszowice - 2 : 0
SP Bogumiłowice - SP Sulmierzyce - 2 : 1
SP Dworszowice - SP Sulmierzyce - 0 : 2

1. SP Bogumiłowice
2. SP Sulmierzyce
3. SP Dworszowice Pakoszowe


chłopcy
SP Dworszowice - SP Sulmierzyce - 0 : 2
SP Dworszowice - SP Bogumiłowice - 0 : 2
SP Bogumiłowice - SP Sulmierzyce - 2 : 0

1. SP Bogumiłowice
2. SP Sulmierzyce
3. SP Dworszowice Pakoszowe


Składy naszych reprezentacji:



dziewczęta:
Patrycja Pulwert, Barbara Świderska, Daria Dąbrówka, Martyna Witkowska, Martyna Sadowska, Sara Korczak, Patrycja Nagodzińska, Karolina Bujacz.

chłopcy:
Mateusz Rabenda, Mateusz Maciaszek, Artur Deryngier, Wiktor Ugorski, Krzysztof Wawrzyniak, Sebastian Szczęsny, Dominik Szczęsny, Michał Kubas.


17 listopada 2010 r. – Pajęczno


Mistrzostwa Powiatu piłce ręcznej chłopców - gimnazjum



Podobnie jak w ubiegłym roku po dwóch porażkach w fazie grupowej chłopcy zajęli piąte miejsce.

Wyniki meczów naszej drużyny
Sulmierzyce - Siemkowice - 10 : 17
Sulmierzyce - Strzelce Wielkie - 7 : 12

Naszą szkołę reprezentowali:
Tomasz Górnik, Tomasz Pazera, Jacek Wojtan, Tomasz Kurzac, Mariusz Pieniążek, Dawid Tulejski, Mateusz Kowalski, Mateusz Perczak, Dawid Drozdowski, Mateusz Rus, Daniel Bujacz.


4 listopada 2010 – Raciszyn


Mistrzostwa Powiatu w unihokeju szkół podstawowych chłopców


Chłopcy obronili tytuł mistrzów powiatu zdobyty w ubiegłym roku i po raz kolejny awansowali na zawody rejonowe.

wyniki meczów naszej drużyny:
Sulmierzyce - Nowa Brzeźnica - 8 : 1
Sulmierzyce - Strzelce Wielkie - 2 : 1

Skład reprezentacji:

Mateusz Rabenda, Krystian Marczyk, Dominik Szczęsny, Krzysztof Wawrzyniak, Artur Deryngier, Mateusz Maciaszek, Wiktor Ugorski, Kamil Grzesiak, Wiktor Koliński, Damian Brzeszczyński.



3 listopada 2010 – Raciszyn


Mistrzostwa Powiatu w unihokeju szkół podstawowych dziewcząt


Dziewczęta zajęły w zawodach trzecie miejsce.
wyniki meczów naszej drużyny:
Sulmierzyce - Pajęczno - 1 : 0
Sulmierzyce - Strzelce Wlk. - 0 : 0
Sulmierzyce - Siemkowice - 2 : 3

Skład reprezentacji:

Patrycja Nagodzińska, Sara Korczak, Patrycja Sadowska, Barbara Świderska, Patrycja Pulwert, Martyna Witkowska, Katarzyna Komorowska, Daria Dąbrówka, Aleksandra Drzazga.



Hokej






26 października 2010 - Strzelce Wielkie


Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców - gimnazjum


W turnieju tenisa stołowego chłopcy zajęli 6 miejsce, a dziewczęta 7.

Wyniki meczów naszych druzyn:
Sulmierzyce - Działoszyn - 2 : 3
Sulmierzyce - Rząśnia - 2 : 3
Sulmierzyce - Pajęczno - 3 : 0

chłopcy:
Sulmierzyce - Nowa Brzeźnica - 0 : 3
Sulmierzyce - Działoszyn - 3 : 1
Sulmierzyce - Rząśnia - 0 : 3

Reprezentacja dziewcząt: Ewelina Grabowska, Sylwia Wojtan
Reprezentacja chłopców: Tomasz Pazera, Dawid Drutowski




17 października 2010 - Zelów


Mistrzostwa rejonu w sztafetowych biegach przełajowych

Dziewczęta z gimnazjum zajęły 5 miejsce, a ze szkoły podstawowej 7.


Skład reprezentacji:
gimnazjum
Sylwia Kustrzycka, Magda Wypych, Wioletta Walenczyk, Klaudia Pulwert, Daria Sobczyńska, Patrycja Pietryniak, Karolina Grzesiak, Klaudia Kowalska, Justyna Kurzynoga, Sylwia Wojtan

szkoła podstawowa
Martyna Bujacz, Emilia Koch, Martyna Sędzicka, Anna Szwajkowska, Karolina Krajewska, Aleksandra Pawłowska, Joanna Beśka, Aleksandra Rogalewicz, Magdalena Grzesiak, Barbara Świderska, Patrycja Pulwert, Magdalena Kustrzycka, Weronika Urbańska, Oliwia Rozpędowska.




8 października 2010 - Uniejów
Mistrzostwa województwa w indywidualnych biegach przełajowych


W zawodach wystartowało troje naszych reprezentantów w kategorii gimnazjów. Jacek Wojtan zajął 4 miejsce, Sylwia Wojtan była 19, a Sylwia Kustrzycka 61. Bieg ukończyło 95 chłopców i 86 dziewcząt.


5 października 2010 - Pajęczno


Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych i podstawowych

Dziewczeta po raz kolejny okazały się lepsze w biegach niż chłopcy i uzyskały awans na zawody rejonowe.
Miejsca naszych sztafet
I - dziewczeta gimnazjum
II - dziewczęta szkoła podstawowa
IV - chłopcy gimnazjum
VI - chłopcy szkoła podstawowa




30 września 2010 - Pajęczno
Mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców


Mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców
Po raz kolejny nasi uczniowie bardzo dobrze spisali się w biegach przełajowych. W kategorii dziewcząt z gimnazjum pierwsze miejsce zajęła Sylwia Wojtan, a trzecie Sylwia Kustrzycka. Wśród chłopców z gimnazjum mistrzem powiatu został Jacek Wojtan. Cała trójka uzyskała awans na zawody wojewódzkie.
Pozostałe miejsca naszych reprezentantów:
szkoła podstawowa
dziewczęta:
8- Barbara Świderska, 9 - Aleksandra Drzazga, 19 - Magdalena Kustrzycka, dalsze miejsca zajęła Aleksandra Pawłowska i Joanna Beśka.

chłopcy
17 - Krzysztof wawrzyniak, 18 - Wiktor Ugorski, 30 Mateusz Rabenda, 37 - Damian Brzeszczyński, dalsze miejsce Krystian Zduński.

gimnazjum
dziewczęta:
7 - Magda Wypych, 12 - Wioletta walenczyk

chłopcy
8 - Tomasz Kurzac, 15 - Mateusz Perczak, 16 - Dawid Tulejski, 21 - Dawid Drutowski