POLSKA - UKRAINA
szkoła współpracy

 

WSPÓŁPRACA Z SĄSIADAMIWSPOMNIENIA Z WIZYTY GOŚCI Z UKRAINY W NASZEJ SZKOLE


zobacz prezentację
WSPOMNIENIA Z WIZYTY

ZSG W SULMIERZYCACH NA STRONACH UKRAIŃSKIEJ PRASY…

 

Po wizycie uczniów z opiekunami ze szkoły nr 27 w Równem na Ukrainie, do szkoły w Sulmierzycach dotarła zwrotna informacja z podziękowaniem za pomoc rzeczową przekazaną przez naszą placówkę (dzięki wielkiemu sercu i wsparciu sponsorów i darczyńców naszej gminy) dla szpitala wojskowego na Ukrainie.7d.rv.ua
www.rivnepost.rv.ua

 


WIZYTA DELEGACJI Z UKRAINY

Polsko! Ukraino!


 

Od 15 do 18 kwietnia bieżącego roku na terenie gminy Sulmierzyce przebywali uczniowie i nauczyciele z ukraińskiego miasta Równe. Przybyli oni na zaproszenie dyrektor ZSG w Sulmierzycach - pani Małgorzaty Świątkowskiej w związku ze współpracą szkoły w Sulmierzycach z placówką nr 27 w Równym nawiązaną we wrześniu ubiegłego roku.
Delegacja z Ukrainy liczyła 16 osób, przybyło 14 uczniów i dwie nauczycielki. Wszyscy goście spotkali się z życzliwością i otwartością zarówno w rodzinach, u których nocowali, jak i w szkole oraz we wszystkich miejscach, gdzie spędzali czas. więcej ...

 WIZYTA NA UKRAINIE
PREZENTACJA SZKOŁY
SZKOŁA W RÓWNEM