miniaturka

Akademia Skry Bełchatów z Sulmierzyc na meczu w Bełchatowie

16 listopada członkowie AKADEMII SKRY BEŁCHATÓW z naszej szkoły kolejny raz byli w Hali Energii dopingować swoją drużynę. Tym razem przeciwnikiem PGE Skry był MKS Będzin. Nasi najmłodsi siatkarze uczestniczyli jako eskorta dziecięca przed meczem. Nasz doping pomógł zwyciężyć gospodarzom 3 do 1. W nagrodę za głośne kibicowanie zostaliśmy zaproszeni na płytę boiska do wspólnego zdjęcia z siatkarzami PGE Skry Bełchatów. Na koniec robiliśmy selfie z siatkarzami i zbieraliśmy autografy. Teraz przed nami kolejne treningi, turnieje, a niedługo pewnie znów będziemy mogli spotkać się ze swoimi idolami Mariuszem Wlazłym, Karolem Kłosem, Grzegorzem Łomaczem, Jakubem Kochanowskim, Arturem Szalpukiem, Norbertem Huberem, Kacprem Piechockim – reprezentantami Polski, Dušanem  Petkovićem i Milanem Katićem – reprezentantami Serbii, Miladem Ebadipourem – reprezentantem Iranu i pozostałymi siatkarzami PGE Skry Bełchatów.