miniaturka

W POSZUKIWANIU MAGII ŚWIĄT

Wielkimi krokami zbliżają się do nas Święta Bożego Narodzenia. W tym roku Grupa Aventowa  Sparta z Radomska gościła w naszej placówce. Animatorzy z tejże grupy pomogli uczniom poczuć wcześniej magię świąt i wprowadzić  ich w świąteczny klimat za pomocą świątecznych zabaw i konkursów.  Na świątecznych warsztatach nie brakowało  stanowisk plastycznych, na których dzieci wykonywały wspaniałe dekoracje związane z tematyką bożonarodzeniową.  Pod koniec świątecznych zabaw do naszej szkoły zawitał Święty Mikołaj, który dostarczył dzieciom  wiele radości i niezapomnianych wrażeń z otrzymanych prezentów.  Dl a uczniów ten dzień na pewno będzie mile wspominany i na zawsze zapamiętany. Każda wizyta Świętego Mikołaja to nowy worek prezentów i wrażeń, a także nadal nieodkryta tajemnica.

Aleksandra Brożyna