Weekend Cudów

Weekend Cudów, tak nazywany jest weekend, podczas którego darczyńcy obdarowują wybrane wcześniej rodziny. Wszystko dotąd nieosiągalne – staje się możliwe. Szkoła Podstawowa w Sulmierzycach również spełniła marzenia starszej, schorowanej kobiety.

W niedzielne przedpołudnie z grupą uczniów odwiedziliśmy Panią Janinę, dla której przez trzy tygodnie zbieraliśmy żywność, środki czystości, pościele, telefon, łóżko polowe i wiele, wiele innych przydatnych przedmiotów. Pani Janina jest bardzo skromną osobą i nie dowierzała, że wszystkie paczki (43 sztuki) zostały przygotowane specjalnie dla niej. Kobieta bardzo wszystkim dziękowała i życzyła zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Było to niezwykle wzruszające przedpołudnie.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję Szlachetna Paczka: uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom Szkoły, pracownikom i czytelnikom Gminnej Biblioteki Publicznej, społeczności lokalnej. Wspólna praca zaowocowała – spełniliśmy Cud Pani Janiny. Warto pomagać!

Iwona Deryngier, Kamila Rzeszowska