Dla wszystkich zainteresowanych uczniów naszej szkoły zamieszczam informacje dotyczące konkursów informatycznych.

KONKURS 1

Regulamin konkursu na najciekawszą stronę internetową

„MOI ULUBIEŃCY”

1. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klasy VII i VIII.
  2. Prace (stronę internetową) należy wykonać indywidualnie.
  3. Strona ma być poświęcona wybranemu zwierzęciu (należy wybrać dowolne, jedno zwierzę).
  4. Ostateczny termin dostarczenia prac: do 15 maja 2020r. Po tym terminie prace nie będą przyjmowane.
  5. Prace należy przesłać na pocztę e-mail: informatykasulmierzyce@gmail.com.
  6. Strona powinna zawierać:

– opisy (informacje o rasie),

– różnorodność informacji

– grafikę (rysunki, zdjęcia, animacje),

– nawigację (przejścia do innych podstron),

– szata graficzna (tło strony)

Przypominam, że stronę zapisujemy z rozszerzeniem .html

KONKURS 2

KONKURS GIER KOMPUTEROWYCH

BEZPIECZNY INTERNET

konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV – VIII

1. Zadaniem uczestnika jest wykonanie gry komputerowej dotyczącej bezpieczeństwa w sieci.
  2. Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie: https://learningapps.org/
  3. Na stronie wybierając: Stwórz aplikację możecie wybrać: krzyżówkę, puzzle, wisielec itd. (do wyboru)
  4. Po stworzeniu gry należy skopiować kod wsadowy i link do wersji pełnoekranowej i wysłać do 15 maja 2020r. na adres: informatykasulmierzyce@gmail.com

Powodzenia