Rokrocznie odbywające się potyczki z języka angielskiego w Działoszynie (nie tylko gramatyczne, ale i wymagające znajomości historii, geografii i kultury Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych) reprezentowane były w tym sezonie przez

Zosię Krawczyk i Emilkę Wypych z klasy VIIIb.

Po przeprowadzeniu szkolnych eliminacji (chętnych na udział w Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych Powiatu Pajęczańskiego było więcej) 28 lutego br. obie przedstawicielki naszej szkoły udały się do Działoszyna i tam w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II wraz z uczniami z całego powiatu pajęczańskiego przystąpiły do rozwiązywania testu gramatycznego i kulturowego.

Dziewczyny wykazały się bardzo dużą wiedzą ze wszystkich tych dziedzin – od zwycięzców dzieliło je zaledwie kilka punktów. Zatem gratulujemy, bo to wielki sukces!