miniaturka

Każdego roku 8 maja obchodzony jest Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Z tej okazji w naszej szkole ogłoszono konkurs plastyczno – literacki, pt.  „Gdy nuda ci zagraża, namaluj swego bibliotekarza” w dwóch kategoriach wiekowych:
klasy I – III i klasy IV – VI sp.
Zadaniem uczestników było namalowanie bibliotekarza oraz napisanie krótkiego wierszyka lub hasła o bibliotece szkolnej.
W sumie na konkurs wpłynęły 24 prace.
Jury w składzie: Klaudia Herubin – nauczyciel wspomagający i plastyczka z zamiłowania, Ewa Krupska – nauczyciel wspomagający oraz Iwona Deryngier – nauczyciel plastyki, przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

 

W klasach I – III;

I miejsce – Jakub Kowalczyk, kl. IIb

II miejsce – Laura Pokor, kl. IIa

III miejsce – Wiktoria Herczyńska, kl. Ia

Wyróżnienie – Emilia Stępień, kl. IIa

W klasach IV – VIII:

I miejsce – Milena Stępień, kl. IVb

II miejsce – Zuzanna Poborczyk, kl. VIII

III miejsce – Ada Kotowska, kl. Vb, Patrycja Soboń, kl. VIa

Wyróżnienie – Patryk Siewiera, kl. VIIb, Marta Bisek, kl. VIb,

Julia Stepień, kl. IVa

Gratulujemy!