miniaturka

W naszej szkole odbył się Szkolny Turniej e-sportowy Counter Strike. W turnieju wzięło  udział 25 uczniów z klas 6 – 8 podzielonych na 5-osobowe drużyny. Rozgrywki odbywały się na zasadzie każdy z każdym. Rozgrywki już za nami. Walka była bardzo wyrównana i wzbudzała wiele emocji nie tylko wśród graczy.
Ta popularna gra wymaga niesamowitego refleksu i spostrzegawczości. Rozegranych  zostało 10 meczy. Każda z rozgrywających drużyn miała własną, unikalną i pomysłową strategię na przeciwników. Turniej okazał się być nie tylko dobrą zabawą, ale też integracją  Warto podkreślić, że e-sport może mieć pozytywny wpływ na młodych ludzi, przyczyniając się do umiejętności współpracy w grupie.  Najważniejsze jest zachowanie umiaru  i odpowiedzialne podejście ze strony graczy.

Zwyciężyła drużyna   BR7, w której skład wchodzili uczniowie z klasy 7b w składzie:

Kamil Masłowski

Przemysław Marczyński/Igor Kucharski

Tomasz Trzciński

Wojewoda Wiktor

Patryk Siewiera/Bartosz Sukiennik

Najlepszym graczem okazał się Jan Grębowicz z klasy 8. Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju.

Jolanta Osińska-Korczak