Sukcesy naszych uczniów w Gminnym Konkursie Plastycznym

1 czerwca 2026 roku w Szkole Podstawowej w Sulmierzycach odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Gminnego Konkursu Plastycznego „Wspólnie czuwamy nad naszym bezpieczeństwem”, organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Bogumiłowicach.

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły odnieśli w konkursie liczne sukcesy.

W kategorii klas I–III:

  • I miejsce – Jan Radecki, klasa 1b,
  • III miejsce – Zofia Bujacz, klasa 1b.

W kategorii klas IV–VIII:

  • I miejsce – Aleksandra Deryngier, klasa 7b,
  • I miejsce – Emilia Stępień, klasa 4a,
  • II miejsce – Filip Paśnik, klasa 7b,
  • III miejsce – Hania Wieczorek, klasa 4b.

Wyróżnienia otrzymali:

  • Nikola Papierz, klasa 4b,
  • Piotr Mesjasz, klasa 6c.

Podziękowania za udział w konkursie otrzymali:

  • Zuzanna Papierz, klasa 6c,
  • Zofia Czaińska, klasa 6c.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Cieszymy się z osiągniętych sukcesów i dziękujemy uczniom za zaangażowanie, kreatywność oraz promowanie idei bezpieczeństwa poprzez twórczość plastyczną. Życzymy kolejnych sukcesów w następnych konkursach!