miniaturka

Pierwszaki z wizytą w Gabinecie Weterynaryjnym

Pana Piotra Gwoździka.

            W dniu 7 listopada 2019 r. uczniowie klasy I a i I b uczestniczyli w wycieczce do Lecznicy Zwierząt w Sulmierzycach, której celem było poznanie pracy weterynarza oraz poszerzenie wiadomości na temat hodowli zwierząt oraz opieki nad nimi.  Podczas spotkania weterynarz opowiedział o swojej pracy, czym się zajmuje, jakie zwierzęta leczy, jakich używa narzędzi lekarskich oraz  wytłumaczył  uczniom jak należy opiekować się zwierzętami i jak postępować gdy zachoruje zwierzę.  Na koniec pobytu w gabinecie weterynaryjnym uczniowie wręczyli lekarzowi drobny upominek i podziękowali za ciekawe spotkanie.

                                                                                                                                                                                                              Wychowawczynie klas pierwszych:

Aleksandra Brożyna i Romualda Kucharska