29listopada 2019 – Sulmierzyce

Mistrzostwa Powiatu piłce ręcznej chłopców – Igrzyska Dzieci

W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych z czterech gmin. Wystartowały szkoły z Makowiska, Siemkowic, Raciszyna i Sulmierzyc.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła trzecie miejsce. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym.

Kolejność zawodów :

1. Makowiska
  2. Raciszyn
  3. Sulmierzyce
  4. Siemkowice

Skład naszego zespołu:

Jakub Serwa, Oliwier Rudzki, Jakub Gorząd, Konrad Morawiec, Kuba Hałaczkiewicz, Szymon Kumor, Cezary Iwan, Antoni Grębowicz, Patryk Szczerkowski, Krystian Zerzowski, Bartosz Hałaczkiewicz.

28listopada 2019 – Sulmierzyce

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt – Igrzyska Dzieci

W zawodach zorganizowanych w naszej szkole wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych z sześciu gmin. Wystartowały szkoły z Nowej Brzeźnicy, Makowisk, Siemkowic, SP 2 z Działoszyna i Sulmierzyc.

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Nasze dziewczęta zajęły piąte miejsce.

Julia Dyła, Weronika Wiśniewska, Aleksandra Mesjasz, Zuzanna Bęczkowska, Zofia Krawczyk, Maja Uznańska, Beata Tucharz, Paulina Moskot, Aleksandra Mielczarek, Alicja Kulbat.

6 listopada 2019 – Wieruszów
Finał Wojewódzki w tenisie stołowym Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W pierwszym występie w tej kategorii w finale wojewódzkim reprezentantki naszej szkoły spisały się bardzo dobrze. Zajęły piąte miejsce w województwie łódzkim. Naszą szkołę reprezentowały Patrycja Dyła i Julia Góra.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. SP nr 2 w Wieruszowie (powiat wieruszowski)
2. SP w Włodzimierzowie (powiat piotrkowski)
3. SP w Makowie (powiat skierniewicki)
4. SP w Celestynowie powiat opoczyński)
5. SP w Sulmierzycach (powiat pajęczański)
6. SP w Głuchowie (powiat skierniewicki)
7. SP w Solcy Wielkiej (powiat zgierski)
8. SP w Charłupi Wielkiej (powiat sieradzki)
9. SP w Aleksandrowie Łódzkim (powiat zgierski)
10. SP nr 149 w Łodzi (powiat m. Łódź)
11. SP nr 71 w Łodzi (powiat m. Łódź)
12. SP w Siemkowicach (powiat pajęczański)

6 listopada 2019 – Strzelce Wielkie

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym Igrzyska Dzieci

W turniejach rozgrywanych systemem każdy z każdym dziewczęta zajęły trzecie miejsce, a chłopcy czwarte.

19 września 2019r. – Pajęczno

Mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

Spośród 18 reprezentantów naszej szkoły dwóch awansowało na zawody wojewódzkie – Piotr Kluska i Bartłomiej Popiołek.

Naszą szkołę reprezentowali:

Igrzyska Dzieci (2007 i młodsi):

dziewczęta:

Nikola Zduńska (21), Maja Uznańska (36), Alicja Kulbat (45), Weronika Wiśniewska (55), Dorota Uznańska (56).

chłopcy:

Natan Nowak (13), Szymon Kumor (35), Szymon Zimoch (45), Jakub Serwa (49).

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2005-2006)

dziewczęta:

Kinga Zduńska (16), Natalia Grzesiak (27), Paulina Kil (39), Kinga Brożyna (47).

chłopcy:

Piotr Kluska (3), Bartłomiej Popiołek (5), Patryk Smolarek (6), Jakub Sukiennik (7), Konrad Smolarek (35).

25 września 2019 – Uniejów

Mistrzostwa województwa w indywidualnych biegach przełajowych

W finałach wojewódzkich wzięło udział trzech naszych uczniów w kategorii chłopców Igrzysk Młodzieży Szkolnej.Bartłomiej  zajął 21miejsce, Piotr Kluska 69, a Patryk Smolarek był 88.

2 października 2019 r. – Pajęczno

Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

Nasze sztafety starowały ze zmiennym szczęściem. Najlepiej spisali się chłopcy w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Wygrali swój bieg z dużą przewaga nad drugą drużyną i awansowali  do półfinałów wojewódzkich. W Igrzyskach Dzieci chłopcy zajęli III miejsce a  dziewczęta były VII.WIgrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewczęta zajęły IV miejsce.

Składy reprezentacji:

Chłopcy – Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

Piotr Kluska, Konrad Smolarek, Jakub Sukiennik, Artur Wojewoda,Dominik Perczak,Bartłomiej Uchroński,, Patryk Smolarek, Bartłomiej Popiołek.

Dziewczęta – Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

Patrycja Dyła, Weronika Grzesiak, Kinga Zduńska, Natalia Grzesiak, Kinga Brożyna, Paulina Kil, Natalia Święciak, Julia Góra.

Dziewczęta – Igrzyska Dzieci:

Maja Uznańska, Julia Dyła, Weronika Wiśniewska, Alicja Kulbat, Wiktoria Gorząd, Nikola Zduńska, Alicja Wieczorek, Paulina Moskot.

Chłopcy – Igrzyska Dzieci:

Oliwier Rudzki, Jakub Serwa, Natan Nowak, Antoni Grębowicz, Kacper Strzelczyk, Szymon Kumor, Szymon Zimoch, Dominik Matynia.

8października 2019 – Pajęczno

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt  – Igrzyska Młodzieży

Dziewczęta zajęły czwarte miejsce w turnieju.

Wyniki meczów naszego zespołu:

Sulmierzyce                   –   Siemkowice                        –          3  :  3 (k 0:2)

Sulmierzyce                   –   Nowa Brzeźnica                 –          4  :  4 (k 1:0)

Sulmierzyce                   –   Raciszyn                             –          2  :  2 (k 1:0)

Mecz o III miejsce:

Sulmierzyce                   –   Pajęczno                                     –          3  :  4

Julia Góra, Kinga Zduńska, Natalia Grzesiak, Konga Brożyna, Maria Drzazga, Patrycja Dyła, Weronika Grzesiak, Natasza Kotlarek, Klaudia Serwa, Marta Szczęsna, Natalia Święciak, Paulina Krawczyk, Natalia Bąkowicz.

9 października 2019 r. – Pajęczno

Mistrzostwa Powiatu piłce ręcznej chłopców  – Igrzyska Młodzieży

Po dobrej grze w turnieju rozgrywanym systemem każdy z każdym nasi uczniowie zajęli II miejsce.

Wyniki meczów naszej drużyny

Sulmierzyce    –   Nowa Brzeźnica        –       5  :  1

Sulmierzyce    –   SP 1 Pajęczno          –       1  :  7

Sulmierzyce    –   SP 2 Działoszyn        –       9  :  1

Sulmierzyce    –   Strzelce Wielkie        –       8  :2

Dawid Duda, Bartłomiej Popiołek, Norbert Włodarczyk, Adrian Moskot, Piotr Kluska, Artur Wojewoda, Mateusz Oleszczyk, Bartłomiej Uchroński, Hubert Zawadzki, Kamil Sielski, Igor Pożarlik, Piotr Pulwert.

15października 2019 r. – Zelów

Półfinały wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

Nasi uczniowie – mistrzowie powiatu udanie wystartowali w zawodach. W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajęli IV miejsce w stawce ośmiu najlepszych zespołów z powiatów pajęczańskiego, radomszczańskiego, piotrkowskiego oraz bełchatowskiego.

Skład reprezentacji:

Piotr Kluska, Konrad Smolarek, Jakub Sukiennik, Artur Wojewoda, Dominik Perczak, Bartłomiej Uchroński,, Patryk Smolarek, Bartłomiej Popiołek.

16października2019- Bogumiłowice

Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym Igrzyska Dzieci i Igrzysk Młodzieży

W kategorii chłopców Igrzysk Dzieci nasi reprezentanci w składzie Szymon Komur i Jakub Serwa pokonali SP Bogumiłowice 3 : 2 i awansowali na zawody powiatowe.

W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej Julia Góra, Patrycja Dyła, Klaudia Serwa wygrały z SP Bogumiłowice awansując na zawody powiatowe. Awans także uzyskali chłopcy w składzie Jakub Sukiennik i Piotr Włódarczyk pokonując SP Bogumiłowice 3 : 0 i SP Dworszowice Pakoszowe także 3 : 0.

25października2019- Dobryszyce

Półfinały Wojewódzkie w tenisie stołowym

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W tym roku w starszej grupie osiągnęliśmy tak samo dobre wyniki jak rok wcześniej w Igrzyskach Dzieci. Dziewczęta zajęły w zawodach pierwsze miejsce i awansowały do finału mistrzostw województwa. Chłopcy także spisali się bardzo dobrze zajmując trzecie miejsce.