29 września 2022 – Uniejów

Mistrzostwa województwa w indywidualnych biegach przełajowych

W finałach wojewódzkich wzięło udział pięcioro naszych uczniów w kategorii chłopców Igrzysk Młodzieży Szkolnej i dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci. Naszą szkołę reprezentowali: Emilia Kuś, Marta Grębowicz, Amelia Wieczorek, Natan Nowak i Jan Grębowicz. Najlepiej z naszych reprezentantów spisał się Natan Nowak zajmując w swojej kategorii 42 miejsce.

5 października 2022 r. – Pajęczno

Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

Kolejny dobry występ zanotowały nasze sztafety w biegach przełajowych.  W kategorii Igrzysk Dzieci nasze dziewczęta zajęły pierwsze miejsce i  awansowały do półfinałów wojewódzkich. Drugie miejsce w kategorii Igrzysk Młodzieży szkolnej zajęli chłopcy i także awansowali do zawodów wyższego szczebla. Trzecia nasza sztafeta – chłopcy w kategorii Igrzysk Dzieci zajęła miejsce piąte.

Składy reprezentacji:

Dziewczęta – Igrzyska Dzieci:

Amelia Wieczorek, Zofia Kulbat, Adela Gajda, Patrycja Soboń, Emilia Kuś, Marta Grębowicz.

Chłopcy – Igrzyska Dzieci.

Natan Nowak, Jakub Dyła Bartosz Marszałek, Szymon Marszałek, Michał Gaik, Roman Titarenko.

Chłopcy – Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

Jan Grębowicz, Szymon Zimoch, Patryk Szczerkowski, Dominik Matynia, Damian Szczęsny, Antoni Woszczyk.