29 września 2022 – Uniejów

Mistrzostwa województwa w indywidualnych biegach przełajowych

W finałach wojewódzkich wzięło udział pięcioro naszych uczniów w kategorii chłopców Igrzysk Młodzieży Szkolnej i dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci. Naszą szkołę reprezentowali: Emilia Kuś, Marta Grębowicz, Amelia Wieczorek, Natan Nowak i Jan Grębowicz. Najlepiej z naszych reprezentantów spisał się Natan Nowak zajmując w swojej kategorii 42 miejsce.

05 września 2022

Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

Kolejny dobry występ zanotowały nasze sztafety w biegach przełajowych.  W kategorii Igrzysk Dzieci nasze dziewczęta zajęły pierwsze miejsce i  awansowały do półfinałów wojewódzkich. Drugie miejsce w kategorii Igrzysk Młodzieży szkolnej zajęli chłopcy i także awansowali do zawodów wyższego szczebla. Trzecia nasza sztafeta – chłopcy w kategorii Igrzysk Dzieci zajęła miejsce piąte.

Składy reprezentacji:

Dziewczęta – Igrzyska Dzieci:

Amelia Wieczorek, Zofia Kulbat, Adela Gajda, Patrycja Soboń, Emilia Kuś, Marta Grębowicz.

Chłopcy – Igrzyska Dzieci.

Natan Nowak, Jakub Dyła Bartosz Marszałek, Szymon Marszałek, Michał Gaik, Roman Titarenko.

Chłopcy – Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

Jan Grębowicz, Szymon Zimoch, Patryk Szczerkowski, Dominik Matynia, Damian Szczęsny, Antoni Woszczyk.

18 października 2022  – Bełchatów

Półfinały wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

Dziewczęta w kategorii Igrzysk Dzieci zajęły czwarte miejsce.

Skład reprezentacji:

Amelia Wieczorek, Zofia Kulbat, Adela Gajda, Alicja Wieczorek, Soboń Patrycja, Marta Grębowicz.

4 listopada 2022 – Sulmierzyce

Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców – Igrzyska Dzieci

O tytuł mistrza gminy nasi reprezentanci zmierzyli się z SP Bogumiłowice. Lepsi okazali się goście wygrywając 10 do 4.

Skład naszego zespołu:

Oskar Paśnik, Natan Nowak, Szymon Bednarski, Kacper Kowalczyk,

Igor Kucharski, Bartosz Sukiennik, Tomasz Trzciński, Kamil Masłowski, Roman Titarenko, Mateusz Szewczyk,  Nikodem Siewier.

8 listopada 2022 – Sulmierzyce

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt – Igrzyska Dzieci

W zawodach zorganizowanych w naszej szkole wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych z czterech gmin. Wystartowały szkoły z Nowej Brzeźnicy, Rząśni, Siemkowic i Sulmierzyc.

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Nasze dziewczęta okazały się najlepsze wygrywając wszystkie mecze.

4. Rząśnia

Alicja Chrzonszczyk, Adela Gajda, Malwina Graczyk, Wiktoria Kiepura, Zofia Kulbat, Nadia Pazera, Zuzanna Poborczyk, Patrycja Soboń Alicja Wieczorek, Amelia Wieczorek, Julia Zerzowska.

14 listopada 2022  – Pajęczno

Mistrzostwa Powiatu piłce ręcznej chłopców  – Igrzyska Młodzieży

Po przerwie spowodowanej covidem nasi chłopcy spisali się w zawodach bardzo dobrze. Wygrali wszystkie mecze i zostali mistrzami powiatu.

Wyniki meczów naszej drużyny

Sulmierzyce    –   Strzelce Wielkie        –       8  :  1

Sulmierzyce    –   Siemkowice               –       5  :  2

Sulmierzyce    –   SP 1 Pajęczno            –       4  :  3

Naszą szkołę reprezentowali:

Adam Kobus, Bartosz Hałaczkiewicz, Krystian Zerzowski, Mateusz Kacprzyk, Kacper Strzelczyk, Szymon Zimoch, Piotr Tkacz, Jan Grębowicz, Damian Szczęsny.

15 grudnia 2022 – Rząśnia

Mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców – Igrzyska Dzieci

Po bardzo dobrej grze nasze dziewczęta zdobyły tytuł mistrzyń powiatu. Wygrały wszystkie mecze i uzyskały prawo reprezentowania powiatu w półfinałach wojewódzkich.

Chłopcy zajęli w turnieju czwarte miejsce.

Wyniki meczów dziewcząt :

Sulmierzyce       –       Rząśnia             –   2   :   0

Sulmierzyce       –       SP 2 Pajęczno    –   2   :   1

Sulmierzyce       –       Nowa Brzeźnica  –   2   :   0

Zuzanna Poborczyk, Zofia Kulbat, Patrycja Soboń, Alicja Chrzonszczyk, Julia Zerzowska, Alicja Wieczorek, Marta Grębowicz, Malwina Grzczyk, Adela Gajda, Emilia Kuś.

Wyniki meczów chłopców:

Sulmierzyce       –       Radoszewice      –   2   :   1

Sulmierzyce       –       Rząśnia             –   1   :   2

Sulmierzyce       –       Raciszyn           –   0   :   2

Natan Nowak, Oskar Paśnik, Igor Kucharski, Przemysław Kucharski, Tomasz Trzciński, Szymon Bednarski, Mateusz Szewczyk, Dmytro Sereda, Oliwier Brożyna.

20 grudnia 2022 – Rząśnia

półfinał wojewódzki w piłce siatkowej dziewcząt – ID

W walce o udział w finale wojewódzkim nasze dziewczęta spotkały się z mistrzem powiatu Radomsko Szkołą Podstawową z Kamieńska. Po wyrównanej walce pokonaliśmy SP Kamieńsk 2 : 1 i to nasza szkoła awansowała do turnieju w Łodzi.

Zuzanna Poborczyk, Zofia Kulbat, Patrycja Soboń, Alicja Chrzonszczyk, Julia Zerzowska, Alicja Wieczorek, Julia Zawadzka, Wiktoria, Kiepura, Zuzanna Komur, Nadia Pazera.

11 stycznia 2023 – Łódź

finał wojewódzki w piłce siatkowej dziewcząt – ID

W finale spotkało się sześć najlepszych drużyn z województwa łódzkiego.W pierwszym spotkaniu nasze dziewczęta pokonały zespół z Czarnocina 2:1 (7:25, 25:17, 15:12), w meczu o finał przegrały z SP 2 Rawa Mazowiecka po zaciętej i wyrównanej walce w setach 2:1 (29:27, 26:28, 16:14), w meczu o brązowy medal lepsze okazały się dziewczęta z SP 5 Łask.