8 października 2021 r. – Bełchatów

Półfinały wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

Nasi reprezentanci wystartowali w dwóch kategoriach: dziewczęta Igrzyska Dzieci i chłopcy także Igrzyska Dzieci. W gronie ośmiu najlepszych zespołów z powiatów piotrkowskiego, bełchatowskiego, radomszczańskiego i pajęczańskiego chłopcy zajęli piąte miejsce, a dziewczęta były szóste.

Składy reprezentacji:

Dziewczęta:

Amelia Wieczorek, Zofia Kulbat, Adela Gajda, Alicja Wieczorek, Emilia Kuś, Marta Grębowicz.

Chłopcy :

Natan Nowak, Szymon Zimoch, Szymon Bednarski, Przemysław Kucharski, Dominik Matynia, Jan Grębowicz.

5 października 2021 r. – Pajęczno

Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

Bardzo dobrze spisały się sztafety w kategorii Igrzysk Dzieci. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zwyciężyli swoje biegi i awansowali do półfinałów wojewódzkich. W starszejkategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej chłopcy zajęli czwarte, a dziewczęta piąte miejsce.

Dziewczęta – Igrzyska Dzieci:

Chłopcy – Igrzyska Dzieci:

Natan Nowak, Szymon Zimoch, Szymon Bednarski, Przemysław Kucharski, Mikołaj Drzazga.

Dziewczęta – Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

Nikola Zduńska, Weronika Jurczyk, Paulina Moskot, Alicja Kulbat, Maja Uznańska, Maja Gorzoń.

Chłopcy – Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

Jakub Gorząd, Szymon Kumor, Mateusz Gorząd, Oskar Czupryński, Jakub Serwa, Oliwier Rudzki.

28 września 2021 – Uniejów

Mistrzostwa województwa w indywidualnych biegach przełajowych

W finałach wojewódzkich wzięło udział sześcioro naszych uczniów w kategorii chłopców i dziewcząt Igrzysk Dzieci.Wszyscy walczyli bardzo ambitnie. W każdej kategorii startowało ponad 90 zawodników. Miejsca naszych reprezentantów: Jan Grębowicz zajął 25miejsce, Natan Nowak 31, Szymon Zimoch 75, Amelia Wieczorek 59, Zofia Kulbat 86, Emilia Kuś 87.

22 września 2021r. – Pajęczno

Mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

Po rocznej przerwie startów w zawodach spowodowanych pandemią koronawirusa uczniowie naszej szkoły udanie wystąpili w pierwszych zawodach w tym roku szkolnym. Sześcioro naszych reprezentantów awansowało na zawody wojewódzkie w Uniejowie. Byli to: Jan Grębowicz, Natan Nowak, Szymon Zimoch, Amelia Wieczorek, Zofia Kulbat i Emilia Kuś. Chłopcy w kategorii Igrzysk Dzieci zajęli trzy pierwsze miejsca.