miniaturka

BARWNIE I ZABAWNIE

W SZKOLE PODSTAWOWEJ W SULMIERZYCACH

 

Szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale także dobrej zabawy. Przekonali się o tym nasi uczniowie w dniu 19 listopada 2019 roku. Obejrzeli niesamowite widowisko międzynarodowej grupy artystów Art Voyage z Katowic. Profesjonaliści z Rumunii, Ukrainy i Mołdawii z 20 – letnim doświadczeniem w zachwycających strojach dostarczyli widzom moc wrażeń. Uczniowie mogli podziwiać występ wielkich lalek zespołu „pomarańczowy nastrój”, piękną Jasmine i jej zabawny taniec, żywą kostkę różowej pantery, rosnącą Matrioszkę czy klauna Igora i dziwnego profesora z Niemiec. Wszystkie te występy były niesamowite i bardzo podobały się dzieciom, jednak atmosfera sięgnęła zenitu, gdy na scenie pojawił się człowiek sprężyna. Uczestnik rumuńskiej wersji programu „Mam Talent” giętko i sprężyście wyginał ciało. Do wspólnej zabawy zostali włączeni chętni uczniowie, którzy spróbowali swoich sił w pokazach. Było zabawnie a zarazem ciekawie.