miniaturka

BAL KARNAWAŁOWY 2021

 

„Jest karnawał. W  karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara – strojów pięknych co niemiara”.

     2 lutego 2021 roku w Szkole Podstawowej  im. księcia Józefa Poniatowskiego
w Sulmierzycach  odbył się bal  karnawałowy dla uczniów klas I-III. W tym roku ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną wyglądał on nieco inaczej. Każdej klasa bawiła się oddzielnie, zachowując wszelkie  restrykcje sanitarne. Pomimo tego w  barwnie udekorowanych salach nie zabrakło karnawałowej atmosfery, którą stworzyli  fantastycznie przebrani uczniowie. Uczestnicy balu świetnie się ze sobą bawili, tańczyli, brali udział
w wielu konkursach. Na dzieci czekał też słodki poczęstunek . Dzień ten był dla uczniów wyjątkowy, pełen szaleństwa, radości i niezapomnianych wrażeń.

                                                                                                          Wychowawcy klas I-III