CHŁONIEMY WIEDZĘ NA ŁONIE NATURY

      W dniu dzisiejszym 11 czerwca 2021 roku uczniowie  II a przebywali na świeżym powietrzu oraz integrowali się podczas  spaceru po najbliższej okolicy.  Opiekunowie zwracali  uwagę na  kulturalne zachowanie się w miejscach publicznych.  Wśród uczniów  kształtowano umiejętność dokonywania zakupów oraz posługiwania się pieniędzmi. Po degustacji lodów uczniowie spalali kalorie na zewnętrznej siłowni. Po czym udali się do szkolnej biblioteki w celu doskonalenia umiejętności uważnego słuchania – czytanie przez bibliotekarza opowiadania Barbary Supeł „Znikające listy”.  Dzisiejszy dzień minął uczniom bardzo szybko, był pełen zagadek i atrakcji.  Uczniowie z zaciekawieniem i uwagą słuchali powieści czytanej przez Panią Krystynę Pietrzyk – naszego szkolnego bibliotekarza. Podczas dzisiejszej wycieczki  wielu z uczniów wykazało się dobrym sercem, dzieląc się z innymi.

To bardzo ważna cecha, którą musimy kształtować i kultywować.

                                                                                                               Aleksandra Brożyna