Dnia 03 lutego naszą szkołę odwiedzili dziadkowie i babcie uczniów klasy III c. Zaproszeni goście przywitani przez swoich wnuków udali się do udekorowanej sali nr 5. Z wielkim przejęciem trzecioklasiści dla swoich najbliższych deklamowali wiersze, śpiewali piosenki oraz wykonali piękny taniec. Po odśpiewaniu i zagraniu sto lat, wręczyli babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki, a były to koszyczki pełne kwiatów oraz serca z życzeniami.

      Podczas tego spotkania goście chętnie uczestniczyli w konkursach. Dziadkowie mogli się wykazać umiejętnością zaplatania warkoczy wnuczkom, a babcie wiązania krawatów wnukom. Z zawiązanymi oczami odgadywali  głosy swoich wnucząt. Wiele radości i śmiechu wywołało rozpoznawanie portretów babć i dziadków wykonanych przez dzieci.

    Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, a nawet pojawiły się łzy wzruszenia. Oczywiście nie zabrakło słodkiego poczęstunku, o który zadbali rodzice. Tak mile.  wspólnie spędzone chwile zostały uwiecznione na fotografiach  wykonanych podczas uroczystości. Pozostaną one na długo w pamięci nie tylko naszych wspaniałych gości, ale również dzieci.

                                                                    Wychowawca kl. IIIc  – Ewa Kluczna