miniaturka

Dnia 31 maja 2023 r.  uczniowie klas pierwszych wybrali się w podróż do Magicznych Ogrodów. Zwiedzanie rozpoczęło się od spotkania z baśniową postacią – Mordolem.
Po Magicznych Ogrodach oprowadzała uczniów animatorka, którą była jedna z wróżek. Podczas wycieczki dzieciaki odkryły baśniowe krainy zamieszkane między innymi przez Wróżki Smużki, Bulwiaki i Krasnoludy. Animatorka poprowadziła dla uczniów sensoryczne gry i zabawy realizujące treści podstawy programowej. Uczestnicy poznali baśniową historię parku i skorzystali ze wszystkich jego atrakcji, w tym Krasnoludzkiej Karuzeli, Krasnoludzkiej Wieży Prób, a także odwiedzili Mroczysko, w którym Czarnoksiężnik Arag po ciężkiej walce został uwięziony w ciele przerażającej bestii i na wieki przykuty do skał.  W przerwie przed kolejnymi atrakcjami uczniowie mieli czas na pyszny obiad i lody.

By spalić nadmiar kalorii cała grupa udała się na dmuchańce, place zabaw, huśtawki, zjeżdżalnie oraz karuzele.

Wycieczka nie mogłaby się zakończyć, gdyby nie zakup pamiątek z logo parku.

Dzień spędzony w Magicznych Ogrodach sprawił, że świat zawirował, a uczniowie poczuli, że byli w prawdziwym świecie baśni.  Do Sulmierzyc wrócili pełni wrażeń i pozytywnych emocji, mówiąc, że z chęcią odwiedzą to miejsce kolejny raz.

 

                                     Wychowawcy klas: Aleksandra Brożyna i Paulina Panasiuk

Fotorelacja z MAGICZNYCH OGRODÓW znajduje się w poniższym linku:

 

MAGICZNAE OGRODY