Szanowni Rodzice

W sytuacjach wymagających pomocy psychologiczno-pedagogicznej i wychowawczej dotyczących Państwa dziecka możecie zgłaszać się do:

• dyrektora szkoły,
  • wychowawcy danej klasy,
  • psychologa i pedagogów w szkole, (godziny pracy podane są na stronie szkolasulmierzyce.pl)

lub do

• „Poradni życia rodzinnego” mieszczącej się w Ośrodku Zdrowia w Sulmierzycach, ul. Słoneczna (wejście od strony biblioteki, I piętro) – warto wcześniej umówić wizytę tel. 693 253 201 Eurelia Prus- pedagog i specjalista do spraw resocjalizacji,
  • w GOPS – psycholog do spraw kryzysowych,
  • ogólnopolskie bezpłatne anonimowe telefony zaufania np.: 116 111, 800 100 (dla rodziców i młodzieży).

W przypadku podejrzenia popełnienia przestępstwa należy niezwłocznie powiadomić Policję – numer: 997.

Procedury bezpieczeństwa obowiązujące na terenie naszej szkoły znajdują się na stronie szkolasulmierzyce.pl („Procedury postępowania interwencyjnego w sytuacjach zagrożenia”).

„Procedury postępowania interwencyjnego w sytuacjach zagrożenia”