miniaturka

10 maja 2019 roku w naszej szkole odbyła się ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego „Big Ben” zorganizowana przez firmę edukacyjną Wiedza i Edukacja. Celem olimpiady było sprawdzenie wiedzy i umiejętności z języka angielskiego wśród uczniów klas III-VIII szkoły podstawowej i klas trzecich gimnazjalnych. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu zawierającego 30 pytań. Do olimpiady przystąpiło 41 uczniów. Nasza szkoła zajęła 3. miejsce w województwie łódzkim, a 27. w Polsce. Najlepiej wypadła klasa 3 SP zajmując 4. miejsce w kraju. Poniżej wyniki najlepszych uczniów w zestawieniu ogólnopolskim:

Oliwia Grzesiak – kl. 8a (13. miejsce)

Julia Tkacz – kl. 8b (15. miejsce)

Nadia Alama – kl. 3bg (19. miejsce)

Adrianna Bluszcz – kl. 3ag (21. miejsce)

Julia Grabowiecka – kl. 3 SP (25. miejsce)

Emilia Wypych – kl. 4b (25. miejsce)

Kinga Zduńska – kl. 7b (25. miejsce)

Wiktoria Podolska – kl. 8b (25. miejsce)

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

nauczyciele języka angielskiego