miniaturka

„PRAKTYCZNIE NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA” – SPOTKANIE
Z POLICJĄ  W MIASTECZKU  RUCHU DROGOWEGO W ŁĘKIŃSKU

Dnia 19.09.2019r. uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. Księcia Józefa Poniatowskiego  w Sulmierzycach uczestniczyli w spotkaniu dotyczącym bezpieczeństwa, podczas którego zostały omówione najważniejsze zasady ruchu drogowego.

Spotkanie odbyło się na placu Miasteczka Ruchu Drogowego w Łękińsku. Uczniowie podczas ćwiczeń praktycznych, mieli możliwość utrwalenia poznanych znaków drogowych i zasad bezpiecznego zachowania się na drodze.  Uczestniczyli w zabawach zespołowych z zastosowaniem sygnałów dźwiękowych i świetlnych, prowadzonych przez Panią Martę Bajor- sierżant sztabową   policji w Kleszczowie.

 

                                                                                                   Aleksandra Brożyna