” Bo nauczyciel jest kapitanem, co na okręcie dookoła świata, płynie wraz z nami przez szkolne lata”– ten wymowny cytat podkreślił charakter szkolnej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

15 października 2019 roku przedstawiciele SU wraz opiekunami przygotowali akademię, podczas której uczniowie w podziękowaniu nauczycielom za trud włożony w ich pracę zawodową wręczyli kwiaty Pani Dyrektor Małgorzacie Świątkowskiej i Pani Wicedyrektor Edycie Kierlik – Reszce, a wszyscy pracownicy wraz z najlepszymi życzeniami pomyślności otrzymali słodki upominek.

Uczniowie klasy VI a, VI b oraz V a uświetnili uroczystość krótką inscenizacją, śpiewając piosenki i recytując wiersze.

Podczas akademii zostały też ogłoszone wyniki konkursu na Nauczyciela Roku 2019/2020 w ośmiu kategoriach, oto one:

Nauczycielem Roku 2019/2020 w kategorii:

„Bratnia Dusza” została Pani Beata Gaik,

” Pomysłowym Dobromirem” Pani Iwona Deryngier,

„Najlepszym Organizatorem” Pani Dyrektor Małgorzata Świątkowska,

„Anielską Cierpliwością” Pani Iwona Domańska – Nocoń,

„Stróżem Porządku” Pani Krystyna Szwed,

„Mistrzem Elegancji” Pan Grzegorz Krystaszek,

„Super Sprawiedliwą” Pani Justyna Skibińska

„Tryskający Humorem” Pan Jan Świątkowski.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.