miniaturka

Szkoła Podstawowa im. księcia Józefa Poniatowskiego w Sulmierzycach została zgłoszona do akcji „Się gra się ma Bezpieczny Playroom”. Mamy szansę stworzyć w szkolonej świetlicy Bezpieczny Playroom – salę gier, w której uczniowie będą mogli spędzać czas ze swoimi ulubionymi grami planszowymi.

Prosimy o głosowanie na naszą szkołę. Im więcej głosów, tym większe szanse na wygraną. Głosować można codziennie z każdego urządzenia (telefon, tablet, laptop) do 28 listopada 2019 roku. To nic nie kosztuje! Sulmierzyckie świetliczaki proszą o głosy …

JAK ZAGŁOSOWAĆ? TO PROSTE!

Kliknij w link poniżej, zaznacz ZGODY i naciśnij przycisk GŁOSUJ (pojawi się komunikat, że Twój głos wkrótce pojawi się na liście szkoły).

https://www.siegrasiema.com/swietlice/481

Dodatkowe głosy można oddać, jeśli zostanie zakupiona gra firmy Hasbro w sklepie Empik (wówczas macie dodatkową szansę na zdobycie nagrody indywidualnej dla siebie).

Dziękujemy