miniaturka

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „TOLERANCJA, AKCEPTACJA – SŁOWA NAMALOWANE”

 

17 grudnia w Szkole Podstawowej im. M. Konopnickiej w Bogumiłowicach odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu plastycznego „Tolerancja, akceptacja – słowa namalowane. Szkołę Podstawową w Sulmierzycach reprezentowało 18 uczniów, którzy wcześniej wykonali pracę plastyczną. Wśród laureatów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły.

 

Kategoria klasy I-IV
     I miejsce Marta Bisek oraz Nikola Milczarek

II miejsce Zuzanna Pazera

 

Kategoria klasy V-VIII

     I miejsce Eliza Rudzka

     II miejsce Nikola Zduńska

Wyróżnienie Patryk Szczerkowski

 Serdecznie gratulujemy zarówno zwycięzcom, jak i pozostałym uczestnikom, którzy otrzymali pamiątkowy dyplom oraz słodką niespodziankę z sentencją: „Słuchaj uszami tolerancji. Patrz oczami współczucia. Mów językiem miłości”.

 

Kamila Rzeszowska