XIX Edycja – podziękowanie

Kochani SuperW!❤Dziś chcielibyśmy podziękować Wam za całe Wasze serce, które włożyliście w XIX edycję Szlachetnej Paczki! ?To #DziękiTobie wydarzyło się wiele niesamowitych historii, poruszone zostało wiele ludzkich serc i emocji.To #DziękiTobie dotarliśmy do wielu rodzin, które potrzebowały naszego wsparcia.To #DziękiTobie ktoś miał święta, o jakich marzył.To #DziękiTobie dzieje się dobro!Dziękujemy Wam, że od tylu lat jesteście z nami, że sprawiacie, by każdego dnia uśmiech pojawiał się na twarzach nie tylko Waszych bliskich, ale też zupełnie obcych Wam osób.❤Wasze wsparcie jest nieocenione!GROMKIE DLA WAS !Dziękujemy naszym wspaniałym artystom:<3 Stanisław Ślęzak<3 Anna Biskupska<3 Magdalena Kusiak-Ogińska

Opublikowany przez Szlachetna Paczka Łódzkie Niedziela, 28 czerwca 2020