miniaturka

DZIEŃ DZIECKA

     1 czerwca, to jeden z najwspanialszych dni w obecnym roku szkolnym. Po pierwsze Międzynarodowy Dzień Dziecka i brak  zajęć lekcyjnych w szkole, a po drugie, to jeden z pierwszych dni, w którym wszyscy uczniowie powrócili do szkoły po kilkumiesięcznej nieobecności z powodu pandemii ( warto nadmienić, że w ubiegłym roku w szkole nie obchodziliśmy Dnia Dziecka, ponieważ wówczas nauka odbywała się zdalnie).

     Dlatego tego dnia samorząd szkolny stanął na wysokości zadania i przygotował wiele atrakcji zarówno dla młodszych jak i starszych. Było dużo sportu, min. rozgrywki w piłkę siatkową czy turniej piłki nożnej. Starsi uczniowie mogli pochwalić się swoimi talentami        w  show „Mam talent”. Dla najmłodszych (i nie tylko)  na szkolnym boisku stanął placyk zabaw z dmuchańcami. Uczniowie mogli również skorzystać z kąpieli w pianie – atrakcji, którą zapewniła miejscowa straż pożarna.

     Dzieci bardzo chętnie brały udział w przygotowanych zabawach i konkurencjach. Dla wszystkich uczestników

Rada Rodziców ufundowała kiełbaski z grilla, bułkę i soczek.

     Pogoda dopisała, a dzień upłynął w miłej i sympatycznej atmosferze, pełnej zabaw, aktywności ruchowej,

śpiewu i śmiechu.