miniaturka

23 czerwca 2022 r. klasy VII SP im. księcia Józefa Poniatowskiego w Sulmierzycach przygotowały część artystyczną pożegnania klas VIII.

Uczniowie klas VII przygotowali się solidnie do tej uroczystości. Na początku, po miłym powitaniu wszystkich gości, zostały wręczone absolwentom naszej szkoły dyplomy  w różnorodnych kategoriach, które podkreślały ich wyjątkową osobowość i usposobienie. Wręczenie dyplomów przebiegało w miłej atmosferze, wywołując uśmiech na twarzach absolwentów.

Następnie uczniowie klas VIII przenieśli się na chwilę do błogich lat dzieciństwa i wczesnej młodości, do wspólnie spędzonego czasu podczas szkolnych wycieczek, wyjazdów i wielu innych uroczystości, a to wszystko za sprawą bogato oprawionej prezentacji przygotowanej przez kolegów z klasy VII a (Bartka Hałaczkiewicza, Wojtka Wieczorka i Bartka Toma). Jedni nieco rozmarzeni, inni wzruszeni do łez, przypomnieli sobie szkolne lata, radosne i beztroskie chwile w towarzystwie swoich rówieśników.

A na zakończenie, przy dźwiękach piosenki „To jest już koniec, nie ma już nic…” uczniowie klas VII wręczyli starszym kolegom drobne niespodzianki, które upamiętniły ich wspólnie spędzone chwile w naszej szkole.

Na koniec uroczystości koleżanka z klasy VII a złożyła naszym absolwentom najlepsze życzenia.

                                                                          Iwona Domańska – Nocoń