Podręczniki

na rok szkolny 2022/2023

 

W zakładce Dla rodziców znajduje się zestawienie podręczników na nowy rok szkolny 2022/2023.

Przypominamy, że szkoła zapewnia uczniom podręczniki ze wszystkich obowiązkowych zajęć.

 

Indywidualnie kupić należy:

  1. zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego w klasach IV-VI – odpowiedni do podręcznika i klasy zgodnie z wykazem,
  2. podręcznik oraz ćwiczenie (zgodnie z wykazem dla poszczególnych klas) do religii, jeśli dziecko będzie uczęszczało na te zajęcia.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Dyrektor szkoły

Małgorzata Świątkowska