W piątek (30.09.2022r.) w naszej szkole odbyło się spotkanie muzyczne z panem Jackiem Musiatowiczem oraz jego synem Michałem. „Zycie- spacer po kamieniach”, bo taki tytuł nosi prezentacja, nawiązuje do trudów życia codziennego. Recital jest sumą obserwacji życia prywatnego i artystycznego, jest programem motywacyjnym, mówiącym o tym, że żadna sytuacja życiowa nie powinna skłonić młodego człowieka do sięgania po używki.

W muzycznych podróżach panu Jackowi towarzyszy syn Michał, uczestnik „Must be the music” w latach 2015/2016. Michał zachwycił, naszą młodzież swoimi umiejętnościami. Jest gitarzystą i solowym muzykiem. Jego umiejętności docenił sam amerykański gitarzysta Neil Zaza. Wyróżniony został możliwością zagrania na Warsztatach Gitarowych 2012
w Radzyniu Podlaskim wspólnie z grupą Turbo i Mr.Pollack. W wieku 15 lat nagrał materiał muzyczny na nową płytę swojego taty pod tytułem „Tak bym chciał” . Obecnie promuje swój pierwszy solowy album „Breaking Glass”. Prowadzi swój fanpage na Facebooku, a także kanał YouTube na którym można zobaczyć jego umiejętności.

Cały program zaprezentowany został w formie koncertu rockowego, podczas którego panowie przestrzegają młodzież przed zgubnymi wpływami używek. Warto również zauważyć jak duże znaczenie na przyszłe życie młodego człowieka mają jego relacje
z najbliższymi.

Na zakończenie, krótkiego auorskiego programu, swoje niezaprzeczalne mistrzostwo gitarowe przedstawił Michał Musiatowicz wykonując utwory najznakomitszych gitarzystów wszechczasów m.in. Neila Zazy, Paula Gilberta, Johna Petrucciego, czy Guthriego Govana.