miniaturka

„Nauczyciel to ten, który wprowadza nas

do wielkiej szkoły odkrywania świata” 

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ
W SULMIERZYCACH

 

Dnia 13.10.2022 roku odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor, która przywitała wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych nauczycieli emerytów.

Przedstawienie przygotowali uczniowie pod kierunkiem opiekunów Samorządu Uczniowskiego pani Anety Pstruchy i Aleksandry Brożyny oraz nauczyciela muzyki  pana Pawła Mielczarka.  Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień
w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Każdy
z nauczycieli otrzymał słodki upominek i bukiecik lawendy z serdecznymi życzeniami zdrowia, uśmiechu na co dzień, satysfakcji z pracy i spełnienia marzeń. Uczniowie życzyli wszystkim także dużo dobroci od ludzi, pogody ducha i radości z życia.

                                                                                                  Samorząd Uczniowski