miniaturka

        1 czerwca to jedno z najprzyjemniejszych świąt w roku, święto wszystkich dzieci na całym świecie. Ten dzień w naszej szkole również upłynął w wyjątkowej atmosferze.

     Zamiast tradycyjnych lekcji starsi uczniowie uczestniczyli w zajęciach sportowych. Chłopcy mieli rozgrywki klasowe w piłkę nożną, natomiast dziewczyny w piłkę siatkową. Młodsi uczniowie na boisku szkolnym mogli skorzystać z wyjątkowej rozrywki, czyli  dmuchańców, które tego dnia okazały się strzałem w 10 i zapewniły mnóstwo radości i śmiechu. Dodatkową atrakcją były kiełbaski z grilla, bułki i soczek oraz lody, które ochłodziły dzieci w ten piękny, słoneczny i ciepły dzień.

     W tym szczególnym dniu nie mogło zabraknąć naszych strażaków, którzy zaprezentowali dzieciom wozy strażackie, ich wyposażenie, przypomnieli o czynnościach związanych z udzielaniem  pierwszej pomocy, a niektórych ochłodzili mgiełką wodną.

     Piknik na świeżym powietrzu przy dźwiękach współczesnej muzyki dostarczył wielu pozytywnych emocji. To był naprawdę wyjątkowy czas.

     Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.

 

FOTORELACJA z DNIA DZIECKA

dostępna w poniższym linku: 

DZIEŃ DZIECKA 2023 r.