miniaturka

Podajemy szczegółowy harmonogram wyjazdów na baseny w ramach Programu nauki pływania dla uczniów klas II – VI szkół podstawowych z terenu gminy Sulmierzyce. W okresie od 30 września do 9 grudnia 2023 r. zajęcia będą obywały się na pływalni w Pajęcznie w soboty (w terminach 30 września, 7, 14, 21, 28 października, 4, 18, 25 listopada, 2, 9 grudnia) według poniższego harmonogramu:

  • klasy II A SP Sulmierzyce, II B SP Sulmierzyce, III B SP Sulmierzyce, II SP Bogumiłowice, – 11:45 (odjazd autobusu 11:00 Sulmierzyce, 11:05 Bogumiłowice, 11:10 Dworszowice Pakoszowe),
  • klasy III A SP Sulmierzyce, III SP Bogumiłowice, IV SP Bogumiłowice, V SP Bogumiłowice, VI SP Bogumiłowice – 14:45 (odjazd autobusu 13:55 Sulmierzyce, 14:00 Bogumiłowice, 14:05 Dworszowice Pakoszowe),
  • klasy IV A SP Sulmierzyce, IV B SP Sulmierzyce, IV C SP Sulmierzyce, V A SP Sulmierzyce, V B SP Sulmierzyce, VI A SP Sulmierzyce, VI B SP Sulmierzyce, V SP Dworszowice Pakoszowe – 15:30 (odjazd autobusu 14:40 Sulmierzyce, 14:45 Bogumiłowice, 14:50 Dworszowice Pakoszowe).

Dzieci będą miały zapewnioną opiekę instruktorów na basenie i opiekunów podczas dojazdu autobusem.

Obowiązkiem rodzica (opiekuna) jest zapewnienie odbioru dzieci po zajęciach spod szkoły.

Każde dziecko, którego rodzic zadeklarował uczestnictwo w programie nauki pływania otrzyma w szkole informacje dotyczące niezbędnego wyposażenia oraz terminów zajęć.

Nieobecność na zajęciach prosimy zgłaszać mailowo na adres: baseny@sulmierzyce.eu lub tel. (44) 685 25 93.

Ewentualna zmiana grupy możliwa jest wyłącznie po ustaleniu z instruktorem.