miniaturka

25 października odbyło się kolejne spotkanie profilaktyczne, które w naszej szkole organizowane są, co roku. Tym razem z prosto z Krakowa przyjechał do nas wieloletni basista Oddziału Zamkniętego, pan Grzegorz Stępień.

       W spotkaniu uczestniczyli uczniowie naszej szkoły z klas VI-VIII oraz ich rówieśnicy z

Bogumiłowic i Dworszowic Pakoszowych z opiekunami.

       O tym, co dobre, co się udało, a co nie pan Grzegorz opowiada w napisanych przez siebie piosenkach. Miłość, rodzina i wychowanie dziecka, są dla muzyka najważniejsze. „Po używkach nie tworzy się przebojów”- podkreśla pan Grzegorz, tym samym zwraca uwagę młodzieży na to by nałogi nie niszczyły im życia i marzeń. Duży nacisk artysta położył na uczenie młodzieży estetyki muzycznej, wskazywał na inne muzyczne gatunki, nie tylko disco polo czy muzyka łatwa.

       Mamy nadzieję, że tego rodzaju spotkania zachęcają nasze dzieci do szukania własnego gustu muzycznego.