miniaturka

W GŁĘBI DUSZY KAŻDY Z NAS JEST HOBBITEM! 

W TEATRZE IM. S. JARACZA W ŁODZI…

          W  dniu 28 lutego 2024 r. chętni uczniowie z klas V, VI  i VII udali się na wycieczkę do Łodzi, by w Teatrze im. Stefana Jaracza obejrzeć spektakl pt. „Hobbit” – opowieść o przyjaźni oraz współpracy często diametralnie różnych nacji, które potrafią się zjednoczyć przeciwko złu. Wyjazd zorganizowała pani Katarzyna Kulbat – pasjonatka sztuk teatralnych. Doskonała gra aktorska wypełniona piosenkami, kostiumami ze świata Hobbita, rekwizytami elfów czy krasnoludów oraz pojawiające się fantastyczne stwory, były niesamowitą przygodą i podróżą każdego widza. Dodatkowo publiczność mogła wejść w interakcję z aktorami, wziąć czynny udział w przedstawieniu i choć na chwilę stać się bohaterem powieści. Wycieczkowiczom spektakl się podobał. W drodze powrotnej pożywili się w McDonaldzie i zadowoleni wrócili do Sulmierzyc.