miniaturka

23 kwietnia 2024r. odbyła się XXI edycja Przedszkolno-Szkolnego Konkursu Recytatorskiego „Tęczowe Wierszyki” organizowanego przez Publiczne Przedszkole Samorządowe w Łękińsku. Na scenie auli w kompleksie „Solpark” w Kleszczowie stanęło wielu małych recytatorów, którzy prezentowali wiersze Juliana Tuwima, Jana Brzechwy i Wandy Chotomskiej.
Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice:
Zuzanna Kierasińska z klasy Ia,
Helena Wielgan z klasy Ia,
Martyna Madejczyk z klasy Ib.
Uczennica Zuzanna Kierasińska pięknie wyrecytowała wiersz Jana Brzechwy pt. „ Samochwała” i zajęła I miejsce w kategorii klas pierwszych oraz
zdobyła puchar i tytuł „Mistrza Recytacji 2024”.
Serdecznie gratulujemy Zuzi tego sukcesu.
Pozostałym uczennicom dziękujemy za przygotowanie wierszy i uczestnictwo w konkursie.